O NAS

Anna Biskupska

Anna Biskupska

Inicjał Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, absolwentką szkolenia ABC Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu oraz Terapeutą w podejściu BSFT. Ukończyłam szkolenia z Programu edukacyjno – korekcyjnego dla sprawców przemocy wobec członków rodziny wg Modelu Duluth oraz Krótkich Interwencji wobec osób nadużywających substancji psychoaktywnych. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Prowadzę psychoterapię i konsultacje terapeutyczne z osobami dorosłymi, rodzinami i dziećmi. Posiadam doświadczenie w pracy z grupą, zarówno terapeutyczną jak i szkoleniową. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę diagnostyczną osób dorosłych, dzieci i młodzieży, pracę psychoedukacyjną, szkoleniową oraz terapeutyczną, Na co dzień pracuję z osobami zaburzonymi osobowościowo, uzależnionymi, z zaburzeniami nastroju i nerwicami. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą zarówno z zaburzeniami zachowania i emocji jak i po traumie (w tym seksualnej).

Eliza Omelańczuk

Eliza Omelańczuk

Inicjał JJestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej oraz Kolegium Kształcenia Podyplomowego w zakresie psychoterapii (analitycznej, eriksonowskiej, poznawczo-behawioralnej, integratywnej) oraz seksuologii. Psycholog, psychoterapeuta, trener, seksuolog, socjolog doradztwa psychospołecznego

Pracuję w nurcie integratywnym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję pod stałą opieką superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy oraz bogatą wiedzą praktyczną. Swój Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny prowadzę od 2010 roku. Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną, terapeutyczną oraz seksuologiczną.

Pracuję z osobami, które mają trudności związane z emocjami: stresem, lękiem, nerwicą, trudności w relacjach z drugim człowiekiem, mają problemy w komunikacji z innymi ludźmi, partnerem, dziećmi, niską samooceną, odżywianiem, reakcjami somatycznymi organizmu oraz doświadczają trudności z niepłodnością czy są na rozdrożu w swojej drodze życiowej.

Na co dzień szczęśliwa mama i żona. Posiadaczka psa, kota oraz rybki. Pozytywnie nastawiona do życia, ludzi oraz zwierząt.

Agnieszka Siejko

Agnieszka Siejko

Inicjał Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Sopocie. W niedalekiej przyszłości zamierzam odbyć szkolenie z Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Uczestniczyłam w konferencjach, spotkaniach i wykładach dedykowanych tematyce pozytywnego rozwoju człowieka : ” Pozytywny rozwój w sporcie i poprzez sport”.

Moje zainteresowania i uwaga szczególnie skierowane są ku  kobietom. Prowadziłam obszerne badania na temat  częstości i rodzajów dostrzeganych uprzedzeń seksistowskich wpływających na poziom stresu wśród kobiet. W obszarze moich zainteresowań znajduje się również seksualność człowieka, ale także problemy pojawiające się już we wczesnym dzieciństwie takie jak syndrom DDA ( Dorosłe Dzieci Alkoholików), traumy, nadużycia seksualne.

Obecnie pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, zajmuję się pomocą psychologiczną oraz psychoedukacją. Udzielam wsparcia i pomocy osobom borykającym się z trudami życia codziennego, traumami i problemami z emocjami.